
Сайлентблок переднього важеля задній лів/прав (17x60x41 мм) SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, INCA,
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004070012S
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля задній лів/прав (17x60x41 мм) SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, INCA, TOLEDO I VW CADDY II, CADDY II/MINIVAN, CORRADO, GOLF II 1.0-Electric 08.83-01.04
Оригінальні номери
SWAG 30 75 0001
VW 191 407 181 A
SEAT 191 407 181 B
CORTECO 49397864
SEAT 191 407 181 A
VW 191 407 181 B
FEBI 07857
FEBI 14520
SWAG 30 69 0003
SKF VKDS 331063
ASMETAL 38VW1010
VW 191 407 190 A
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
SWAG 30 75 0001
VW 191 407 181 A
SEAT 191 407 181 B
CORTECO 49397864
SEAT 191 407 181 A
VW 191 407 181 B
FEBI 07857
FEBI 14520
SWAG 30 69 0003
SKF VKDS 331063
ASMETAL 38VW1010
VW 191 407 190 A
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38VW1010; Corteco 49397864; Febi Bilstein 14520; SKF VKDS331063; Swag 30690003 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Corrado, Jetta, Golf |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴


