
Підвісний підшипник карданного валу (30мм, із підшипником) MERCEDES C (CL203), C T-MODEL (S203), C (W203), CLK
1 617 ₴
- Під замовлення
- Код: ME0140410072S
Відправка з 09 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний підшипник карданного валу (30мм, із підшипником) MERCEDES C (CL203), C T-MODEL (S203), C (W203), CLK (A209), CLK (C209), SLK (R171) 2.0-5.5 05.00-02.11
Оригінальні номери
MERCEDES 203 410 20 81
SASIC 2956005
SWAG 10 93 0928
FEBI 30928
MERCEDES A 203 410 20 81
FEBI 30927
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
MERCEDES 203 410 20 81
SASIC 2956005
SWAG 10 93 0928
FEBI 30928
MERCEDES A 203 410 20 81
FEBI 30927
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 30927; Mercedes-Benz A2034102081; Sasic 2956005; Swag 10930928 |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Товщина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 617 ₴



