
Комплект підшипника колеса передн MERCEDES SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904) VW LT 28-35 I, LT 40-55 I
713 ₴
- В наявності
- Код: ME1004053210
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника колеса передн MERCEDES SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904) VW LT 28-35 I, LT 40-55 I 2.1D-2.9D 12.82-05.06
Оригінальні номери
FIAT 4330647
MERCEDES 006 981 45 05
SEAT 091 517 185 B
VW 091 517 185
MERCEDES A 006 981 45 05
MERCEDES 009 981 41 05
SKF VKHB 2275
Peugeot 3350.29
VW 091 517 185 D
MERCEDES A 009 981 60 05
AUDI 091 517 185 B
MERCEDES A 009 981 12 05
SEAT 091 517 185
AUDI 091 517 185 D
MERCEDES A 009 981 41 05
SWAG 70 91 2691
MERCEDES 009 981 12 05
MERCEDES 009 981 60 05
VW 091 517 185 B
AUDI 091 517 185
FEBI 12691
SEAT 091 517 185 D
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
FIAT 4330647
MERCEDES 006 981 45 05
SEAT 091 517 185 B
VW 091 517 185
MERCEDES A 006 981 45 05
MERCEDES 009 981 41 05
SKF VKHB 2275
Peugeot 3350.29
VW 091 517 185 D
MERCEDES A 009 981 60 05
AUDI 091 517 185 B
MERCEDES A 009 981 12 05
SEAT 091 517 185
AUDI 091 517 185 D
MERCEDES A 009 981 41 05
SWAG 70 91 2691
MERCEDES 009 981 12 05
MERCEDES 009 981 60 05
VW 091 517 185 B
AUDI 091 517 185
FEBI 12691
SEAT 091 517 185 D
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Audi 091517185; Febi Bilstein 12691; Fiat 4330647; Mercedes-Benz 0099816005; Peugeot 335029; SKF VKHB2275; Swag 70912691; Volkswagen 091517185B |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Hyundai, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Galloper, Boxer, H 1, J5, Ducato, H100, Jumper, H-1 / Starex, AR 6, C25, AR 8 |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴


