
Комплект підшипника колеса передн SEAT AROSA VW GOLF II, JETTA II, POLO 1.0-1.9D 08.83-06.04 100 498 0032
771 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004980032
Відправка з 09 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника колеса передн SEAT AROSA VW GOLF II, JETTA II, POLO 1.0-1.9D 08.83-06.04
Оригінальні номери
FAG 713 8011 10
SEAT 6N0 498 625
SWAG 30 91 9912
KAWE 8530 29106
SNR GB 12136 R01
SNR R154.40
FAG 713 6101 80
FAG 581010A
VW 6N0 498 625
FEBI 19912
SKF VKBA 906
SEAT 6N0 498 625 A
FEBI 03621
SNR R154.23
SWAG 30 90 3621
VW 6N0 498 625 A
FAG 713 6103 10
VW 191 498 625
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
FAG 713 8011 10
SEAT 6N0 498 625
SWAG 30 91 9912
KAWE 8530 29106
SNR GB 12136 R01
SNR R154.40
FAG 713 6101 80
FAG 581010A
VW 6N0 498 625
FEBI 19912
SKF VKBA 906
SEAT 6N0 498 625 A
FEBI 03621
SNR R154.23
SWAG 30 90 3621
VW 6N0 498 625 A
FAG 713 6103 10
VW 191 498 625
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 03621; KaWe 853029106; SKF VKBA906; SNR GB12136R01; Schaeffler FAG 713610310; Swag 30903621 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Lupo, Jetta, Golf |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴

