
Сайлентблок рульової рейки лів/прав VW TRANSPORTER T3 1.6-2.1 05.79-07.92 100 419 0004 (MEYLE)
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004190004
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок рульової рейки лів/прав VW TRANSPORTER T3 1.6-2.1 05.79-07.92
Оригінальні номери
MOOG VO-SB-4515
VW 251 419 081
CORECO 21651939
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
MOOG VO-SB-4515
VW 251 419 081
CORECO 21651939
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Meyle 1004190004 |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр внутрішній | 9 мм |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴


