
Сайлентблок переднього важеля передн лів/прав (12x35x60 мм) VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 07.90-06.03 100 407 0083
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004070083
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля передн лів/прав (12x35x60 мм) VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 07.90-06.03
Оригінальні номери
VW 701 407 087
VAG 701407087
LEMFORDER 14554 01
MOOG VO-SB-4492
SWAG 30 60 0030
FEBI 05027
CORTECO 600457
ASMETAL 38VW4004
KAWE 8500 29822
SKF VKDS 331032
MONROE L29822
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
VW 701 407 087
VAG 701407087
LEMFORDER 14554 01
MOOG VO-SB-4492
SWAG 30 60 0030
FEBI 05027
CORTECO 600457
ASMETAL 38VW4004
KAWE 8500 29822
SKF VKDS 331032
MONROE L29822
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38VW4004; Corteco 600457; Febi Bilstein 05027; KaWe 850029822; Lemforder 1455401; Monroe L29822; Moog VOSB4492; SKF VKDS331032; Swag 30600030; Volkswagen 701407087 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


