
Сайлентблок балки підвіски (з передньої сторони) лів/прав BMW 3 (E36) 1.6-3.0 09.90-11.99 300 333 1907 (MEYLE)
526 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME3003331907
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки підвіски (з передньої сторони) лів/прав BMW 3 (E36) 1.6-3.0 09.90-11.99
Оригінальні номери
FEBI 01677
BMW 33 31 9 059 300
FAG 829 0455 10
BMW 9 059 300
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
FEBI 01677
BMW 33 31 9 059 300
FAG 829 0455 10
BMW 9 059 300
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | BMW 9059300; Febi Bilstein 01677; Meyle 3003331907; Schaeffler FAG 829045510 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴




