
Сайлентблок переднього важеля задній лів/прав (17x60x41 мм) SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, INCA,
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004070049S
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля задній лів/прав (17x60x41 мм) SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, INCA, TOLEDO I VW CADDY II, CADDY II/MINIVAN, CORRADO, GOLF II 1.0-Electric 08.83-01.04
Оригінальні номери
LEMFORDER 10205 02
FEBI 14530
SKF VKDS 331011
SEAT 191 407 181 D
VW 191 407 181 A
VW 357 407 181
SWAG 30 69 0001
TRW JBU789
SEAT 191 407 181 B
FEBI 07847
CORECO 21652141
MOOG VO-SB-1358
VW 191 407 181 D
SEAT 357 407 181
SEAT 191 407 181 A
VW 191 407 181 B
KAWE 8500 29809
SWAG 30 75 0002
FEBI 03544
ASMETAL 38VW1011
MONROE L29809
LEMFORDER 25352 01
DELPHI TD243W
FAG 829 0089 10
VW 191 407 181 E
FAG 829 0540 10
SEAT 191 407 181 E
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
LEMFORDER 10205 02
FEBI 14530
SKF VKDS 331011
SEAT 191 407 181 D
VW 191 407 181 A
VW 357 407 181
SWAG 30 69 0001
TRW JBU789
SEAT 191 407 181 B
FEBI 07847
CORECO 21652141
MOOG VO-SB-1358
VW 191 407 181 D
SEAT 357 407 181
SEAT 191 407 181 A
VW 191 407 181 B
KAWE 8500 29809
SWAG 30 75 0002
FEBI 03544
ASMETAL 38VW1011
MONROE L29809
LEMFORDER 25352 01
DELPHI TD243W
FAG 829 0089 10
VW 191 407 181 E
FAG 829 0540 10
SEAT 191 407 181 E
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38VW1011; Corteco 21652141; Delphi TD243W; Febi Bilstein 03544; KaWe 850029809; Lemforder 2535201; Monroe L29809; Moog VOSB1358; SKF VKDS331011; Schaeffler FAG 829054010; Swag 30750002; TRW JBU789 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 17.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴


