
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони прав (15x63 мм) MERCEDES VIANO (W639), VITO / MIXTO (W639),
1 512 ₴
- Під замовлення
- Код: ME0146100034
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони прав (15x63 мм) MERCEDES VIANO (W639), VITO / MIXTO (W639), VITO (W639) 2.0D-Electric 09.03-
Оригінальні номери
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.31.301
MOOG ME-SB-15160
FEBI 174331
LEMFORDER 42375 01
MERCEDES A 639 330 13 07
OE GERMANY 800720
MERCEDES 639 330 13 07
MERCEDES 639 330 15 01
MERCEDES A 639 330 15 01
ASMETAL 38MR0817
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.31.301
MOOG ME-SB-15160
FEBI 174331
LEMFORDER 42375 01
MERCEDES A 639 330 13 07
OE GERMANY 800720
MERCEDES 639 330 13 07
MERCEDES 639 330 15 01
MERCEDES A 639 330 15 01
ASMETAL 38MR0817
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38MR0817; Febi Bilstein 174331; Lemforder 4237501; Mercedes-Benz A6393301501; Moog MESB15160; OE Germany 800720; TRUCKTEC Automotive 0231301 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Висота | 62.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 512 ₴




