
Сайлентблок балки підвіски (задн) лів/прав CHEVROLET AVEO / KALOS, MATIZ DAEWOO KALOS 0.8-1.5 09.02- 29-14 710
854 ₴
- В наявності
- Код: ME29147100000
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки підвіски (задн) лів/прав CHEVROLET AVEO / KALOS, MATIZ DAEWOO KALOS 0.8-1.5 09.02-
Оригінальні номери
KAWE 8500 21811
MOOG DE-SB-12679
Електрика
Оригінальні номери
KAWE 8500 21811
MOOG DE-SB-12679
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | KaWe 850021811; Moog DESB12679 |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Висота | 89 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854 ₴




