
Сайлентблок переднього важеля задній лів/прав (18x60x50 мм) FORD GALAXY I, GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN
312 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004070084HD
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля задній лів/прав (18x60x50 мм) FORD GALAXY I, GALAXY MK I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN 1.8-2.8 03.95-03.10
Оригінальні номери
SEAT 7M0 407 181 A
MONROE L10800
ASMETAL 38VW0501
VW 7M0 407 181 A
FORD 95VW-5A638-DA
LEMFORDER 17683 01
SKF VKDS 331007
FORD 1 044 571
CORECO 49398063
FORD 7 396 830
FORD 95VW-3A262-BA
FEBI 10021
TRW JBU480
DELPHI TD337W
SWAG 30 60 0033
KAWE 8500 10800
FAG 829 0052 10
MOOG VO-SB-1195
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
SEAT 7M0 407 181 A
MONROE L10800
ASMETAL 38VW0501
VW 7M0 407 181 A
FORD 95VW-5A638-DA
LEMFORDER 17683 01
SKF VKDS 331007
FORD 1 044 571
CORECO 49398063
FORD 7 396 830
FORD 95VW-3A262-BA
FEBI 10021
TRW JBU480
DELPHI TD337W
SWAG 30 60 0033
KAWE 8500 10800
FAG 829 0052 10
MOOG VO-SB-1195
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38VW0501; Corteco 49398063; Delphi TD337W; Febi Bilstein 10021; Ford Motor Company 95VW3A262BA; KaWe 850010800; Lemforder 1768301; Monroe L10800; Moog VOSB1195; SKF VKDS331007; Schaeffler FAG 829005210; Swag 30600033; TRW JBU480; Volkswagen 7M0407181A |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴


