
Сайлентблок заднього важеля лів/прав FORD MONDEO III 1.8-3.0 10.00-03.07 714 710 0005 (MEYLE)
520 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME7147100005
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Meyle 7147100005 |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


