
Сайлентблок балки підвіски (задн) лів/прав FORD FIESTA VI 1.0-1.6D 06.08- 714 710 0006 (MEYLE)
820 ₴
- В наявності
- Код: ME7147100006
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Meyle 7147100006 |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 78 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴




