
Сайлентблок балки підвіски (задній) лів/прав BMW X5 (E53) 3.0-4.8 01.00-12.06 300 331 7108 (MEYLE)
804 ₴
- В наявності
- Код: ME3003317108
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки підвіски (задній) лів/прав BMW X5 (E53) 3.0-4.8 01.00-12.06
Оригінальні номери
BMW 33 17 6 770 456
OE GERMANY 800970
ASMETAL 38BM0402
BMW 1 096 207
LEMFORDER 33926 01
BMW 6 770 456
BMW 33 17 1 096 207
FEBI 39429
Електрика
Оригінальні номери
BMW 33 17 6 770 456
OE GERMANY 800970
ASMETAL 38BM0402
BMW 1 096 207
LEMFORDER 33926 01
BMW 6 770 456
BMW 33 17 1 096 207
FEBI 39429
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38BM0402; BMW 33171096207; Febi Bilstein 39429; Lemforder 3392601; Meyle 3003317108; OE Germany 800970 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 58.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴


