
Сайлентблок переднього важеля передн лів/прав (12x39x60 мм) VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 07.90-06.03 100 407 0054
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004070054
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля передн лів/прав (12x39x60 мм) VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 07.90-06.03
Оригінальні номери
SKF VKDS 331031
CORTECO 21652950
KAWE 8500 29812
VW 701 407 077
LEMFORDER 25931 01
FAG 829 0602 10
VW 701 407 077 A
ASMETAL 38VW4003
MONROE L29812
DELPHI TD499W
MOOG VO-SB-4493
FEBI 02395
SWAG 30 60 0024
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
SKF VKDS 331031
CORTECO 21652950
KAWE 8500 29812
VW 701 407 077
LEMFORDER 25931 01
FAG 829 0602 10
VW 701 407 077 A
ASMETAL 38VW4003
MONROE L29812
DELPHI TD499W
MOOG VO-SB-4493
FEBI 02395
SWAG 30 60 0024
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38VW4003; Corteco 21652950; Delphi TD499W; Febi Bilstein 02395; KaWe 850029812; Lemforder 2593101; Monroe L29812; Moog VOSB4493; SKF VKDS331031; Schaeffler FAG 829060210; Swag 30600024 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴


