
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони лів/прав (18x55x53 мм) RENAULT LAGUNA, LAGUNA III 1.5D-3.5
538 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME16146100020
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони лів/прав (18x55x53 мм) RENAULT LAGUNA, LAGUNA III 1.5D-3.5 10.07-12.15
Оригінальні номери
RENAULT 545000002R
RENAULT 545000001R
MONROE L25829
SKF VKDS 336027
FAG 829 0381 10
RENAULT 545010008R
MOOG RE-SB-8332
SWAG 33 10 2762
ASMETAL 38RN5614
FEBI 175231
CORTECO 49398298
FAG 829 0382 10
RENAULT 545010012R
RENAULT 545010009R
Електрика
Оригінальні номери
RENAULT 545000002R
RENAULT 545000001R
MONROE L25829
SKF VKDS 336027
FAG 829 0381 10
RENAULT 545010008R
MOOG RE-SB-8332
SWAG 33 10 2762
ASMETAL 38RN5614
FEBI 175231
CORTECO 49398298
FAG 829 0382 10
RENAULT 545010012R
RENAULT 545010009R
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38RN5614; Corteco 49398298; Febi Bilstein 175231; Monroe L25829; Moog RESB8332; Renault 545010009R; SKF VKDS336027; Schaeffler FAG 829038210; Swag 33102762 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴


