
Сайлентблок заднього важеля лів/прав (задн) OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS 1.6-3.2 04.02-01.09 614 042
484 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME6140420006
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля лів/прав (задн) OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS 1.6-3.2 04.02-01.09
Оригінальні номери
LEMFORDER 42763 01
FAG 829 0400 10
SWAG 40 93 0625
ASMETAL 38OP2076
LEMFORDER 31286 01
SKF VKDS 435002
FEBI 30625
DELPHI TD857W
Електрика
Оригінальні номери
LEMFORDER 42763 01
FAG 829 0400 10
SWAG 40 93 0625
ASMETAL 38OP2076
LEMFORDER 31286 01
SKF VKDS 435002
FEBI 30625
DELPHI TD857W
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38OP2076; Delphi TD857W; Febi Bilstein 30625; Lemforder 3128601; SKF VKDS435002; Schaeffler FAG 829040010; Swag 40930625 |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, 9-3, Vectra |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 65.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴


