
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони лів/прав (12x34x54 мм) SEAT CORDOBA, IBIZA III SKODA FABIA
203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME1004070094
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони лів/прав (12x34x54 мм) SEAT CORDOBA, IBIZA III SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK, ROOMSTER, ROOMSTER PRAKTIK VW FOX, POLO, POLO IV 1.0-2.0 08.99-
Оригінальні номери
MOOG SE-SB-0100
CORTECO 80005444
TRW JBU503
LEMFORDER 29709 01
SWAG 30 93 6098
SEAT 6Q0 407 182 A
KAWE 8500 29858
FEBI 36098
SASIC 2256038
MONROE L29858
FAG 829 0599 10
VW 6Q0 407 182 A
ASMETAL 38VW1200
SKF VKDS 331038
Електрика
Оригінальні номери
MOOG SE-SB-0100
CORTECO 80005444
TRW JBU503
LEMFORDER 29709 01
SWAG 30 93 6098
SEAT 6Q0 407 182 A
KAWE 8500 29858
FEBI 36098
SASIC 2256038
MONROE L29858
FAG 829 0599 10
VW 6Q0 407 182 A
ASMETAL 38VW1200
SKF VKDS 331038
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38VW1200; Corteco 80005444; Febi Bilstein 36098; KaWe 850029858; Lemforder 2970901; Monroe L29858; Moog SESB0100; SKF VKDS331038; Sasic 2256038; Schaeffler FAG 829059910; Swag 30936098; TRW JBU503; Volkswagen 6Q0407182A |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Fox |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.6 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


