
Сайлентблок балки підвіски (задн) лів/прав VW PASSAT B2, SANTANA 1.3-2.2 09.79-07.89 100 501 0001 (MEYLE)
236 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME1005010001
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки підвіски (задн) лів/прав VW PASSAT B2, SANTANA 1.3-2.2 09.79-07.89
Оригінальні номери
VW 321 501 541
FEBI 03665
SWAG 30 79 0014
MOOG VO-SB-4478
SASIC 9001696
FAG 829 0473 10
Електрика
Оригінальні номери
VW 321 501 541
FEBI 03665
SWAG 30 79 0014
MOOG VO-SB-4478
SASIC 9001696
FAG 829 0473 10
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 03665; Meyle 1005010001; Moog VOSB4478; Sasic 9001696; Schaeffler FAG 829047310; Swag 30790014 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



