
Сайлентблок заднього важеля лів/прав (нижн/верх задн) OPEL VECTRA B 1.6-2.6 09.95-07.03 614 042 0001 (MEYLE)
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME6140420001
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля лів/прав (нижн/верх задн) OPEL VECTRA B 1.6-2.6 09.95-07.03
Оригінальні номери
ASMETAL 38OP2058
LEMFORDER 34094 01
CORTECO 21652938
FAG 829 0059 10
FEBI 04407
Електрика
Оригінальні номери
ASMETAL 38OP2058
LEMFORDER 34094 01
CORTECO 21652938
FAG 829 0059 10
FEBI 04407
Електрика
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | AS Metal 38OP2058; Corteco 21652938; Febi Bilstein 04407; Lemforder 3409401; Meyle 6140420001; Schaeffler FAG 829005910 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 89 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


