
Сайлентблок балки підвіски (з передньої сторони) лів/прав MERCEDES A (W168) 1.4-2.1 07.97-08.04 014 035 0091
895 ₴
- Під замовлення
- Код: ME0140350091
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки підвіски (з передньої сторони) лів/прав MERCEDES A (W168) 1.4-2.1 07.97-08.04
Оригінальні номери
MERCEDES A 168 350 18 08
FEBI 33661
FEBI 33659
MOOG ME-SB-12645
SASIC 2606029
MERCEDES 168 351 11 42
MERCEDES A 168 351 11 42
MERCEDES 168 350 18 08
OE GERMANY 800276
MERCEDES A 168 351 02 42
MERCEDES 168 350 13 08
SWAG 10 93 3659
MERCEDES 168 351 02 42
MERCEDES A 168 350 13 08
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
MERCEDES A 168 350 18 08
FEBI 33661
FEBI 33659
MOOG ME-SB-12645
SASIC 2606029
MERCEDES 168 351 11 42
MERCEDES A 168 351 11 42
MERCEDES 168 350 18 08
OE GERMANY 800276
MERCEDES A 168 351 02 42
MERCEDES 168 350 13 08
SWAG 10 93 3659
MERCEDES 168 351 02 42
MERCEDES A 168 350 13 08
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 33661; Mercedes-Benz A1683501308; Moog MESB12645; OE Germany 800276; Sasic 2606029; Swag 10933659 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 18.2 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Висота | 51.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴



