
Паливний фільтр DAF CF 75, CF 85, DB, XF 95 MX265-XF355M 01.91-05.13 35361 (FEBI)
497 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: FE35361
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний фільтр DAF CF 75, CF 85, DB, XF 95 MX265-XF355M 01.91-05.13
Аналоги
PF7767
BS04-002
F 026 402 033
1784782
P550631
5.45127
PE975
FF5510
E66KPD36
50014259
PU999/2x
KX181DECO
RD3112
051.217
26.009.00
D-054
95038E
Оригінальні номери
DAF 178 4782
DAF 1529649
DAF 1397763
DAF 1784782G
MAHLE KX181D
BCT 1397766
RVI 5021188377
DAF 1784782
HENGST E66KPD36
DAF 139 7766
MANN-FILTER PU9992x
DAF 1397 766
DAF 1784 782
DAF 1397766
ROVR 1397766
BCT 1784782
DAF 1537113
Фільтри паливні
Аналоги
PF7767
BS04-002
F 026 402 033
1784782
P550631
5.45127
PE975
FF5510
E66KPD36
50014259
PU999/2x
KX181DECO
RD3112
051.217
26.009.00
D-054
95038E
Оригінальні номери
DAF 178 4782
DAF 1529649
DAF 1397763
DAF 1784782G
MAHLE KX181D
BCT 1397766
RVI 5021188377
DAF 1784782
HENGST E66KPD36
DAF 139 7766
MANN-FILTER PU9992x
DAF 1397 766
DAF 1784 782
DAF 1397766
ROVR 1397766
BCT 1784782
DAF 1537113
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35361 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Висота | 204 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴


