
Комплект гальмівних колодок передн , FORD USA F-150 SUZUKI SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-4.9 09.86- GDB3633 (TRW)
1 827 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3633
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , FORD USA F-150 SUZUKI SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-4.9 09.86-
Аналоги
P79 032
0 986 494 936
LP2664
Оригинальные номера
ABE C18024ABE
DENCKERMANN B111536
JURATEK JCP8172
ASHIKA 50-08-821
JAPKO 50821
SUZUKI 5581061M50
GIRLING 6136336
HELLA PAGID 8DB 355 021-461
Blue Print ADK84241
EUROBRAKE 5502225226
FTE 9010997
DON PCP2011
AISIN BPSZ-1010
FTE BL2808A1
A.B.S. 35031
FEBI 116275
Brembo P 79 032
JAPANPARTS PA-821AF
SUZUKI 5581061M51
HERTH+BUSS J3608000
ICER 182175
LPR 05P1967
SUZUKI 5581061M00
BOSCH 0 986 494 742
BOSCH 0 986 494 746
ATE 13.0460-5656.2
CHAMPION 573777CH
BORG & BECK BBP2465
BREMSI BP3603
FERODO FDB4884
EUROREPAR 1667813580
BOSCH 0 986 494 936
HELLA 8DB 355 021-461
JURID 573777J
Колодки гальмівні
Аналоги
P79 032
0 986 494 936
LP2664
Оригинальные номера
ABE C18024ABE
DENCKERMANN B111536
JURATEK JCP8172
ASHIKA 50-08-821
JAPKO 50821
SUZUKI 5581061M50
GIRLING 6136336
HELLA PAGID 8DB 355 021-461
Blue Print ADK84241
EUROBRAKE 5502225226
FTE 9010997
DON PCP2011
AISIN BPSZ-1010
FTE BL2808A1
A.B.S. 35031
FEBI 116275
Brembo P 79 032
JAPANPARTS PA-821AF
SUZUKI 5581061M51
HERTH+BUSS J3608000
ICER 182175
LPR 05P1967
SUZUKI 5581061M00
BOSCH 0 986 494 742
BOSCH 0 986 494 746
ATE 13.0460-5656.2
CHAMPION 573777CH
BORG & BECK BBP2465
BREMSI BP3603
FERODO FDB4884
EUROREPAR 1667813580
BOSCH 0 986 494 936
HELLA 8DB 355 021-461
JURID 573777J
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3633 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 55.1 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 S-Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴


