
Комплект тормозных колодок передн, HONDA ACCORD VII 2.0/2.2D/2.4 02.03-05.08 GDB3355 (TRW)
1 969 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3355
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , HONDA ACCORD VII 2.0/2.2D/2.4 02.03-05.08
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3355 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 68.5 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴



