
Колодки гальм. Ford, Mercedes, Land Rover, Volvo GDB 1685 (TRW)
2 137 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1685
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальм. Ford, Mercedes, Land Rover, Volvo
Аналоги
0 986 494 248
LP2008
1236.00
Оригинальные номера
LAND ROVER LR043714
FORD 6G912M008AA
LAND ROVER LP2008
FORD 1426143
FORD 1459450
EUROREPAR 1623062980
FORD 6G912M008FC
FORD 1426144
FORD 6G912M008FB
FORD ME6G9J2M008FB
ICER 181776
LAND ROVER LR043285
BOSCH 0 986 494 248
FORD 1655233
FORD 6G912M008BA
FORD 1916606
FORD 1752093
ATE 13.0460-2736.2
FORD 6G912M008FA
FORD 1503969
FORD 1439866
FORD ME6G9J2M008FA
ATE 13.0460-2722.2
FORD 6G912M008FD
BOSCH 0 986 494 213
LAND ROVER LR027129
FORD 1566233
Колодки гальмівні
Аналоги
0 986 494 248
LP2008
1236.00
Оригинальные номера
LAND ROVER LR043714
FORD 6G912M008AA
LAND ROVER LP2008
FORD 1426143
FORD 1459450
EUROREPAR 1623062980
FORD 6G912M008FC
FORD 1426144
FORD 6G912M008FB
FORD ME6G9J2M008FB
ICER 181776
LAND ROVER LR043285
BOSCH 0 986 494 248
FORD 1655233
FORD 6G912M008BA
FORD 1916606
FORD 1752093
ATE 13.0460-2736.2
FORD 6G912M008FA
FORD 1503969
FORD 1439866
FORD ME6G9J2M008FA
ATE 13.0460-2722.2
FORD 6G912M008FD
BOSCH 0 986 494 213
LAND ROVER LR027129
FORD 1566233
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | Ford Motor Company 1752093; TRW GDB1685 |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mercedes-Benz, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC60, XC70, S80, Vito, Galaxy, Range Rover Evoque |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 137 ₴



