
Підшипник підвісний MB 12950 (SEM LASTIK)
1 903 ₴
- В наявності
- Код: SEM12950
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник підвісний MB
Оригінальні номери
MERCEDES 4604100022
MERCEDES 4604100222
Підшипники підвісні
Оригінальні номери
MERCEDES 4604100022
MERCEDES 4604100222
Підшипники підвісні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12950 |
| Виробник | Sem Lastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 903 ₴

