
Втулка врізна 10273 (SEM LASTIK)
378 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SEM10273
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка врізна
Оригінальні номери
BPW 0311323010
Різне: Барабанне гальмо
Оригінальні номери
BPW 0311323010
Різне: Барабанне гальмо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10273 |
| Виробник | Sem Lastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Основні атрибути | |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 30.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.6 мм |
| Довжина: | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴

