
Паливний фільтр Mercedes 202.431 (SAMPA)
532 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SMP202431
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
паливний фільтр Mercedes
Оригінальні номери
SET 83120880150
MERCEDES 9060920105
MERCEDES 9060920305
MANN-FILTER PU10461x
MERCEDES 9060900051
MERCEDES 9060920505
MAHLE KX672D
MERCEDES 0000901551
MERCEDES 9060920205
HENGST E52KPD36
MERCEDES 0000901251
Фільтри паливні
Оригінальні номери
SET 83120880150
MERCEDES 9060920105
MERCEDES 9060920305
MANN-FILTER PU10461x
MERCEDES 9060900051
MERCEDES 9060920505
MAHLE KX672D
MERCEDES 0000901551
MERCEDES 9060920205
HENGST E52KPD36
MERCEDES 0000901251
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 202.431 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 102.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 44.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 91.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴

