
Паливний фільтр DAF 051.221 (SAMPA)
712 ₴
- В наявності
- Код: SMP051221
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
паливний фільтр DAF
Аналоги
1699168
P550863
5.45086
FF5695
E82KPD36
E82KPD73
PU966/1x
KX262DECO
95139E
Оригінальні номери
MAHLE KX262D
DAF 169 9168
MANN-FILTER PU9661
DAF 164 3080
HENGST E82KPD73
BCT 1616361
DAF 1616361
MANN-FILTER PU9661x
DAF 1643080
DAF 1699168G
BCT 1643080
BCT 1699168
HENGST E82KPD36
DAF 1699168
DAF 161 6361
Фільтри паливні
Аналоги
1699168
P550863
5.45086
FF5695
E82KPD36
E82KPD73
PU966/1x
KX262DECO
95139E
Оригінальні номери
MAHLE KX262D
DAF 169 9168
MANN-FILTER PU9661
DAF 164 3080
HENGST E82KPD73
BCT 1616361
DAF 1616361
MANN-FILTER PU9661x
DAF 1643080
DAF 1699168G
BCT 1643080
BCT 1699168
HENGST E82KPD36
DAF 1699168
DAF 161 6361
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 051.221 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 250 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴

