
Паливний фільтр IVECO 061.359 (SAMPA)
522 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SMP061359
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
паливний фільтр IVECO
Оригінальні номери
IVECO 1907539
IVECO 4824174
MAHLE KC186
IVECO 8107716
RVI 5001859295
MANN-FILTER WK9506
HENGST H70WK09
IVECO 1930992
IVECO 1908547
Фільтри паливні
Оригінальні номери
IVECO 1907539
IVECO 4824174
MAHLE KC186
IVECO 8107716
RVI 5001859295
MANN-FILTER WK9506
HENGST H70WK09
IVECO 1930992
IVECO 1908547
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 061.359 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 199.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴

