
Паливний фільтр DAF 051.223 (SAMPA)
552 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SMP051223
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
паливний фільтр DAF
Аналоги
545140
35363
WK845/10
Оригінальні номери
DAF 695832
MANN-FILTER WK84510
MAN 81.12503-0072
MAN 81.12503.0072
DAF 0695832
DAF 069 5832
MAN 81125030072
MAHLE KS11
DAF 695 832
Фільтри паливні
Аналоги
545140
35363
WK845/10
Оригінальні номери
DAF 695832
MANN-FILTER WK84510
MAN 81.12503-0072
MAN 81.12503.0072
DAF 0695832
DAF 069 5832
MAN 81125030072
MAHLE KS11
DAF 695 832
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 051.223 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 183 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

