
Комплект гальмівних колодок задн , TESLA MODEL 3, MODEL Y Electric 06.18- 177632 (FEBI)
1 426 ₴
- В наявності
- Код: FE177632
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , TESLA MODEL 3, MODEL Y Electric 06.18-
Аналоги
0 986 460 086
Колодки гальмівні
Аналоги
0 986 460 086
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 177632 |
| Довжина | 132.6 мм |
| Ширина | 49.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | TESLA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 426 ₴



