
Колодки гальмівні Mercedes Sprinter 06> 906 зад без датчика 906 FT29023 (FAST)
1 366 ₴
- В наявності
- Код: FT29023
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні Mercedes Sprinter 06> 906 зад без датчика 906
Оригінальні номери
MERCEDES A0054207420
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
MERCEDES A0054207420
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FT29023 |
| Ширина | 165 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 78 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366 ₴

