
Колодки гальмівні Fiat Doblo 09> перед 1-датчик FT29157 (FAST)
1 380 ₴
- В наявності
- Код: FT29157
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT29157 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 69 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo, Ducato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

