Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 074.663-00A |
| Виробник | PE Automotive |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴


