
Фільтр паливний DE3104 (MFilter)
322 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: MFDE3104
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр паливний
Аналоги
PF717
P502161
FF5103
F5210
26.681.00
33507
Оригінальні номери
CASE NEW HOLLAND 87300041
KUBOTA 15521-43160
CASE NEW HOLLAND 204150A1
CASE NEW HOLLAND 84477366
John Deere T111383
KUBOTA 1552143160
Фільтри паливні
Аналоги
PF717
P502161
FF5103
F5210
26.681.00
33507
Оригінальні номери
CASE NEW HOLLAND 87300041
KUBOTA 15521-43160
CASE NEW HOLLAND 204150A1
CASE NEW HOLLAND 84477366
John Deere T111383
KUBOTA 1552143160
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DE 3104 |
| Виробник | MFilter |
| Країна виробник | Литва |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 89.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴

