
Сальник хвостовика MB (W210/W124)/Toyota Camry 2.2 92-96 (37x61x10/14) 81-35071-00 (VICTOR REINZ)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR813507100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика MB (W210/W124)/Toyota Camry 2.2 92-96 (37x61x10/14)
Аналоги
586994
Оригінальні номери
CONTITECH 008 997 31 47
CONTITECH 89973147
Прокладки двигуна
Аналоги
586994
Оригінальні номери
CONTITECH 008 997 31 47
CONTITECH 89973147
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-35071-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Висота | 14 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

