
Сальник коленвала (передний) Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.6-2.5 -14 (33x49x8) 81-53918-00 (VICTOR REINZ)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR815391800
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Subaru Forester/Impreza/Legacy 1.6-2.5 -14 (33x49x8)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-53918-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, WRX, Legacy, Outback |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

