
Сальник коленвала (задний) VW T2/3 -92 (75x95x10/9.5) 81-25946-00 (VICTOR REINZ)
561 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR812594600
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) VW T2/3 -92 (75x95x10/9.5)
Аналоги
326798
Прокладки двигуна
Аналоги
326798
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-25946-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Transporter, 412, 411,412, 914 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴

