
Сальник коленвала (задний) BMW 3 (E90) 1.6d-4.0d 04-, B37/B47/B57/N57 81-39379-00 (VICTOR REINZ)
808 ₴
- В наявності
- Код: VR813937900
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) BMW 3 (E90) 1.6d-4.0d 04-, B37/B47/B57/N57
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-39379-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, 7-Series, RAV4, Clubman, Auris, Avensis, D3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴

