
Сальник коленвала (задний) Subaru Impreza 1.6-2.0 95-09 (86x103x10) 81-53333-00 (VICTOR REINZ)
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR815333300
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Subaru Impreza 1.6-2.0 95-09 (86x103x10)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-53333-00 |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 103 мм |
| Висота | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, WRX, Legacy, Tribeca, Outback |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



