
Сальник колінвала (передній) Ford Transit 2.3 16 V (37x50x6) 81-42449-00 (VICTOR REINZ)
321 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR814244900
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Ford Transit 2.3 16V (37x50x6)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-42449-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Freelander, Mondeo, XF, XJ, Discovery Sport, Mustang, XE, Range Rover Evoque, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴

