
Сальник коленвала (задний) BMW X5 (E70) 06-10 (90x110x12), N52/N53/N54 81-37122-00 (VICTOR REINZ)
868 ₴
- В наявності
- Код: VR813712200
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) BMW X5 (E70) 06-10 (90x110x12), N52/N53/N54
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-37122-00 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 12 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴



