
Сальник коленвала (передний) Audi A4/A6/A8 4.2 quattro 02- (55x72x8) 81-36026-00 (VICTOR REINZ)
858 ₴
- В наявності
- Код: VR813602600
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Audi A4/A6/A8 4.2 quattro 02- (55x72x8)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-36026-00 |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Lamborghini, Porsche, Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | R8, Touareg, A4, A5, A6, A8, Urus, Cayenne, Bentayga, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

