
Сальник коленвала (передний) Kia Sportage2.0 16V 04- (37.6x49x7.5) 81-53979-00 (VICTOR REINZ)
573 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR815397900
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Kia Sportage2.0 16V 04- (37.6x49x7.5)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-53979-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 37.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Lantra, Coupe, Carens, I30, Matrix, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴

