
Сальник коленвала (задний) Toyota Corolla 1.6/1.8i -00 (70x92x8.5) 81-53302-00 (VICTOR REINZ)
306 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR815330200
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Toyota Corolla 1.6/1.8i -00 (70x92x8.5)
Аналоги
135420
Прокладки двигуна
Аналоги
135420
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-53302-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Geely |
| Сумісність з моделлю | MK, PU, Corolla, MR2, Avensis, MR, BL, Liteace, CK, Celica, LC Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴

