
Сальник коленвала (передний) Opel Combo 1.4 04- (42x55x7) 81-33489-10 (VICTOR REINZ)
412 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR813348910
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Opel Combo 1.4 04- (42x55x7)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-33489-10 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Hyundai, Fiat, Cadillac, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, ix35, 9-3X, Sonata, Sorento, Optima, Speedster, Sportage, 159, Captiva, Carens, Cerato Koup, 9-3, 9-5, HHR, Cerato, Malibu, Tigra, Orlando, Magentis, Volt, Zafira, Mokka, Spider, Meriva, Combo, Adam, Astra, Cascada, Corsa, Santa Fe, Aveo, Croma, Cruze, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴

