
Сальник распредвала (передний) Fiat Doblo/Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 1.6 95- (40x56x7) 81-38093-00
346 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR813809300
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала (передний) Fiat Doblo/Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 1.6 95- (40x56x7)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-38093-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Palio, Stilo, Dedra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴

