
Сальник колінвала (передній) Mazda 6 02-10 (51.5x64x6) 81-53537-00 (VICTOR REINZ)
593 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR815353700
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Mazda 6 02-10 (51.5x64x6)
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-53537-00 |
| Матеріал | NBR |
| Внутрішній діаметр | 51.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, 6, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴


