
Сальник розподівала Fiat Scudo/Citroen Jumpy 1.8/1.9D (35x50x8) 81-21798-30 (VICTOR REINZ)
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR812179830
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник Розподіл Fiat Scudo/Citroen Jumpy 1.8/1.9D (35x50x8)
Аналоги
302589
Прокладки двигуна
Аналоги
302589
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-21798-30 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Plymouth, Peugeot, Toyota, Volvo, Lancia, Suzuki, Dodge, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Niva, Boxer, Visa, J5, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, 66, Cordia, Pajero, C25, Partner, L 300, L200, Zeta, Lancer, Expert, ZX, Voyager / Grand Voyager, Caravan, LNA, Horizon, 400, 405, 406, Thema, Galant, Starion, Sapporo, Le Baron, Colt, Ulysse, Tredia, Xantia, XM, Samba, Corolla, Sundance, 104, Space Runner, Space Wagon, Samurai, Croma, Santamo, Vitara, Scudo, Voyager, Baleno, Berlingo, 605 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

